Czwartek, 20 stycznia 2022
Imieniny: Fabian, Sebastian
pochmurno
-1°C

Sport Szkolny

RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW SZKOLNYCH

2021/2022

IGRZYSKA DZIECI – ROCZNIK 2009 I MŁODSI.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ROCZNIK 2007-2008.

LICEALIADA – ROCZNIK 2002 I MŁODSI.

 

RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW SZKOLNYCH – 2022

Terminy mogą ulec zmianie – obostrzenia epidemiologiczne

 

1. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci chłopców w piłce ręcznej

25.01.2022 /wtorek/ godz. 10.00 – sala ZSH  ul. Wejherowska 1

Zespół liczy 14 zawodników, piłka nr 2 (damska), dowolny system ustawienia obrony.

(powiatowe do 25.02 / półfinał woj. do 04.03)

 

2. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt w piłce ręcznej

26.01.2022 /środa/ godz. 10.00 – sala ZSH ul. Wejherowska 1

Zespół liczy 14 zawodniczek, piłka nr 1 (junior), dowolny system ustawienia obrony.

(powiatowe do 25.02 / półfinał woj. do 04.03)

 

3. Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt w koszykówce:

01.02.2022 /wtorek/ godz.11.00 – Hala 100-lecia Sopotu

Zespół liczy 10-12 zawodniczek, czas gry 2x10 min. lub 4x5 min. do uzgodnienia.

(powiatowe do 07.03 / półfinał woj. do 14.03)

 

4. Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej chłopców w koszykówce:

02.02.2022 /środa/ godz.10.00 – Hala 100-lecia Sopotu

Zespół liczy 10-12 zawodników, czas gry 2x10 min. lub 4x5 min.

(powiatowe do 08.03 / półfinał woj. do 15.03)

 

5. Mistrzostwa Sopotu igrzyska młodzieży szkolnej chłopców w piłce ręcznej.

03.02.2022 /czwartek/ godz.10.00 – sala ZST ul. Wejherowska.

Zespół liczy 14 zawodników, piłka nr 2.(powiatowe do 15.03 / półfinał woj. do 22.03)

 

6. Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt w piłce ręcznej.

04.02.2022 /piątek/ godz.10.00 – sala ZST ul. Wejherowska.

Zespół liczy 14 zawodniczek w całym turnieju.

Dziewczęta piłka nr 1.  (powiatowe do 14.03 / półfinał woj. do 21.03)

 

7. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt, chłopców w dwa ognie dla klas IV.

07.02.2022 /poniedziałek/ godz. 10.00 – sala ZST ul. Wejherowska.

Drużynę stanowią uczennice (10) i uczniowie (10) szkoły( dziewczęta,  chłopcy) urodzeni w roczniku 2009 i mł. Na boisku gra 6 zawodników w polu plus matka i 3 rezerwowych.

(powiatowe do 09-10.02 / półfinał woj. do 16-17.02)

 

8. Mistrzostwa Sopotu liceum dziewcząt i chłopców w koszykówce:

08.09.10.02.2022 /wtorek-czwartek/ godz. 10.00 (wg. harmonogramu gier)-sala LO 3 ul. Kolberga 15

Zespól liczy 10-12 zawodników/czek, czas gry 4x10min.

Czas zatrzymywany przez ostatnie 2min. IV kwarty.

(powiatowe do 03-04.03 / półfinał woj. do 10-11.03)

 

9. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w siatkówce – czwórki.

11.02.2022 /piątek/ godz.10.00 – sala ZST ul. Wejherowska.

Zespół liczy 8-10 zawodników w całym turnieju.

Boisko 14 m x 7 m, wysokość siatki 215 dla dziewcząt i 224 dla chłopców.

W I secie gra 4 zawodników plus rezerwowy, w II secie pozostała 5 zawodników, w III secie dowolna czwórka zawodników. (powiatowe do 17.02 / półfinał woj. do 24.02)

 

FERIE ZIMOWE 14-27 LUTY

 

10. Mistrzostwa Sopotu liceum dziewcząt w siatkówce: 

02.03.2022 /środa/ godz.9.00 - sala LO2,  Al.Niepodległości 751

Zespół liczy 12 zawodniczek, siatka 224 cm, gramy do 2 wygranych setów do 25 pkt.

 

11. Mistrzostwa Sopotu liceum chłopców w siatkówce: 

03.03.2022 /czwartek/ godz.9.00 - sala LO2,  Al.Niepodległości 751

Zespół liczy 12 zawodników, siatka 243 cm, gramy do 2 wygranych setów do 25 pkt.

 

12.  Półfinał wojewódzki liceum chłopców w koszykówce:   

08.03.2022 /wtorek/ godz.10.00 – sala LO 3 ul. Kolberga 15   (półfinał woj. do 11.03)

 

13. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w koszykówce:

09.03.2022 /środa/ godz.10.00 – sala ZSH ul. Wejherowska 1

Zespół liczy 10-12 zawodników/czek w całym turnieju, kosz na wysokości 260 cm., rzuty wolne 4m., czas gry 4x5min., I i II kwartę gramy różnymi piątkami, III i IV kwarta dowolność zmian. Zakaz gry obroną strefową, obowiązuje krycie każdy swego.

(powiatowe do 23.03 / półfinał woj. do 30.03) 

 

14.  Półfinał wojewódzki młodzieży szkolnej dziewcząt w koszykówce

10.03.2022 /czwartek/ godz.10.00 – Hala 100-lecia Sopotu     (półfinał woj. do 14.03)

 

15. Półfinał wojewódzki młodzieży szkolnej chłopców w koszykówce

11.03.2022 /piątek/ godz. 11.00 – Hala 100-lecia Sopotu       (półfinał woj. do 15.03)

 

16. Finał wojewódzki liceum chłopców w koszykówce:

15.03.2020 /wtorek/ godz. 10.00 – sala LO 3 i sala ZSH.   (finał woj. do 18.03)

 

17. Finał wojewódzki młodzieży szkolnej chłopców w koszykówce

17.03.2020 /czwartek/ godz. 10.00 – Hala 100 lecia i sala ZSH   (finał woj. do 23.03)

 

18. Półfinał wojewódzki igrzysk dzieci dziewcząt w koszykówce:

22.03.2020 /wtorek/ godz.10.00 –  Hala 100 lecia Sopotu

(półfinał woj. do 30.03)

 

19. Półfinał wojewódzki igrzysk dzieci chłopców w koszykówce:

23.03.2020 /środa/ godz. 10.00 – Hala 100-lecia Sopotu

(półfinał woj. do 30.03)

 

20. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci, młodzieży szkolnej i liceum dziewcząt i chłopców w drużynowych biegach przełajowych

24.03.2022 /czwartek/ godz.9.30 igrzyska dzieci rocznik 2007 i mł., godz.11.00 igrzyska młodzieży szkolnej rocznik 2005-2006, godz.12.00 liceum rocznik 2000 i młodsi – sopockie błonia od. Ul Polnej.

Szkoła wystawia po 5 zawodników/czek, którzy zbierają pkt. dla szkoły. Suma zdobytych pkt. decyduje o miejscu szkoły wg. klucza:

I msc.30 pkt., II msc.28 pkt., III msc.27 pkt., IV msc.26 pkt., V msc.25 pkt. itd.

(powiatowe do 05.04 / finał woj.  12.04)

 

21. Mistrzostwa Sopotu młodzieży szkolnej chłopców w siatkówce:

29.03.2022 /wtorek/ godz.10.00 – sala ZSH ul. Wejherowska 1

Siatka 235 cm.

(powiatowe do 06.04 / półfinał woj. do 13.04) 


22. Mistrzostwa Sopotu młodzieży szkolnej dziewcząt w siatkówce:

30.03.2022 /środa/ godz.10.00 – sala ZSH ul. Wejherowska 1

Zespół liczy 12 zawodniczek, siatka 215 cm, gramy do 2 wygranych setów  do 25 pkt.

(powiatowe do 06.04 / półfinał woj. do 13.04)

 

23. Mistrzostwa Sopotu szkół licealnych dziewcząt w piłce nożnej.

05.04.2022 /wtorek/ godz. 10.00 – boisko boczne na ul. 23 Marca

Zespól liczy 10-12 zawodniczek, 5 zawodniczek w polu plus bramkarz. Czas gry 2x10 min.

(powiatowe do 07.04 /półfinał woj. do 14.04)

 

24. Mistrzostwa Sopotu szkół licealnych chłopców w piłce nożnej.

06.04.2022 /środa/ godz. 10.00 – boisko boczne na ul. 23 Marca

Zespól liczy 10-12 zawodników, 5 zawodników w polu plus bramkarz. Czas gry 2x10 min..

(powiatowe do 08.04 półfinał woj. do 15.04) 

 

25.  Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej dziewcząt  w piłce nożnej.

12.04.2022 /wtorek/ godz.10.00 – boisko ze sztuczną trawą na boisku piłkarskim przy ul.23 Marca.

Zespół liczy 10 zawodniczek, bramkarz + 5 w polu.

(powiatowe do 26.04 półfinał woj. do 05.05) 

 

26.  Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej chłopców w piłce nożnej.

13.04.2022 /środa/ godz.10.00 – boisko ze sztuczną trawą na boisku piłkarskim przy ul.23 Marca

(powiatowe do 26.04 półfinał woj. do 06.05)

 

27.  Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt w  piłce nożnej:

20.04.2022 /środa/ godz.10.00 – boisko ze sztuczną trawą na boisku piłkarskim przy ul.23 Marca. Zespół liczy 10 zawodniczek w całym turnieju, 5 zawodniczek w polu plus bramkarka.

(powiatowe do 22.05 półfinał woj. do 30.05) 

 

28. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci chłopców w piłce nożnej:

21.04.2022 /czwartek/ godz.10.00 – boisko ze sztuczną trawą na boisku piłkarskim przy ul.23 Marca                                          

(powiatowe do 22.05 półfinał woj. do 30.05)

 

29. Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w 4-boju LA:

Mistrzostwa Sopotu igrzysk dzieci dziewcząt i chłopców w trójboju LA:

10.05.2020 /wtorek/ godz.10.00 – Stadion SKLA ul. Wybickiego

Szczegóły w załączniku.

(powiatowe do 11.05/ finał woj. do 19.05)  Chojnice

 

30. Mistrzostwa Sopotu młodzieży szkolnej i liceum dziewcząt i chłopców w indywidualnej LA:

11.05.2020 /środa/ godz.10.00 – Stadion SKLA ul. Wybickiego

Szczegóły w załączniku.

(powiatowe do 13.05/ finał woj. do 24.05) Chojnice 

 

31. Mistrzostwa Sopotu igrzysk młodzieży szkolnej i liceum dziewcząt i chłopców w siatkówce plażowej.

17.05.2020 /wtorek/ godz. 10.00 – plaża przy molo, wejście nr 23

(powiatowe do 18.05/ półfinał woj. do 06.06) Gdynia

 

 

 

 

 

 

 

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!