Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie
28.01 II Sopocki Bieg WOŚP
4.03 Bieg „INKI” na 2023 m i na 5 km
22.04 Bieg granicami Sopotu na dystansie półmaratonu
29.04-3.05 Fashion Week
1.05 Majówka w kurorcie — festyn na błoniach, koncerty w muszli na skwerze Kuracyjnym
2.05 BOVSKA, koncert w muszli na skwerze Kuracyjnym
3.05 Majówka w kurorcie — turniej siatkówki na plaży w kategorii OPEN/wejście na plażę nr 23, występy i koncert w muszli na skwerze Kuracyjnym
6-7.05 "Trzy mola", regaty katamaranów, UKS Navigo
6-7.05 Trójmiejska Liga Żeglarska inauguracja
13-14.05 Żeglarski Puchar Trójmiasta RS21
20.05 Festyn piłkarski dla małych i dużych "Spotkajmy się na murawie", boiska ul. 23 Marca 95, godz. 12:00-16:00
20-21.05 Polska Liga Żeglarska — inauguracja sezonu żeglarskiego i zawody ekstraklasy, marina
27.05 koncert Hillestad Promenade Orkester (norweski zespół promenadowy), godz. 17.30, muszla koncertowa
28.05 Polska Liga Żeglarska — I liga, marina
1.06 Bolewski & Tubis AKUSTYCZNIE w Morzu Aniołów, godz. 6.00, scena na molo
1.06 Polska Filharmonia Kameralna "Piosenki z bajek", godz. 11.00, muszla koncertowa
1.06 koncert, Młodzieżowa Rada Miasta, godz. 15.00-18.00, muszla koncertowa
1.06 Janusz Mackiewicz Quartet, godz. 18.00, scena na molo
1.06 Joanna Knitter Blues & Folk Connection, godz. 19.00, scena na molo
2.06 Muddy Vistula, godz. 18.00, scena na molo
2.06 Cotton Wing, godz. 19.00, scena na molo
3.06 Dzień Dziecka — Festyn Wodny na błoniach
3.06 Koncert zespołu „Plastydy” – godz.19.00, scena na molo
3.06 Sopocka Orkiestra Formacja 22, premiera „Sopocki Kosmos 200” – godz. 20.30, scena na molo
4.06 Tenis stołowy na molo – II edycja
8.06 Izabela Krasucka & Adam Skrzypczyk, godz. 13.00, scena na molo
Scena na molo:
8 czerwca, czwartek (Boże Ciało), godz. 13:00 – koncert Izabela Krasucka & Adam Skrzypczyk
9 czerwca, piątek
· godz. 11:30 i 11:45 - bajki dla dzieci z Wrocławia i czarodziejski pokaz
· godz. 14:30 – koncert dla dzieci Agaty Świętoń
· godz. 20:00 – 22:00 – "Silent Disco" na molo
10 czerwca, sobota:
· godz. 8:00 – Joga na molo z Olą Żelazo (przychodzimy na 7.50)
· godz. 18:00 – koncert Fisz Emade Tworzywo
11 czerwca, niedziela:
· godz. 12:50 – wejście Parady na scenę na molo – muzycy L.U.C
· godz. 13:00 – występ dzieci z Teatru Muzycznego Baabus Musicalis
· godz. 15:00 – koncert Piotr Kuźniak & Ryszard Poznakowski
Muszla koncertowa i skwer Kuracyjny:
8 czerwca, czwartek:
· godz. 15:30-19:00 - Katolicy na ulicy (koncert, biegi)
9 czerwca, piątek:
· godz. 11:00 i 17:00 – pokazy Centrum Nauki Experyment z Gdyni (ok. 20 min), "Chemia (nie) codzienna
· godz. 12:30 – bajki w muszli (gościnne występy z Wrocławia)
· godz. 14:00 – czarodziejski pokaz z Wrocławia
· godz. 16:00 - odsłonięcie krasnala w marinie
11 czerwca, niedziela:
· godz. 13:45 – pokazy Sopockiego Klubu Morsów
· godz. 14:00 – pokaz historycznych strojów kąpielowych
· godz. 17:00 – Polska Filharmonia Kameralna i potańcówka
9, 10 i 11.06, godz. 21:45 - Grająca fontanna na skwerze Kuracyjnym
9, 10 i 11.06, godz. 22:00 - projekcja na latarni morskiej
11.06 Festiwal Baniek Mydlanych na błoniach
11.06 Dzień Kolorów na błoniach
12-18.06 Tydzień włoski na skwerze Kuracyjnym
14-18.06 Żeglarska Liga Mistrzów / Sailing Champions League
20.06 występ norweskiej orkiestry "Hamar Ungdomskorps", godz. 15:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
21.06 występ norweskiej orkiestry szkolnej "Fredheim Skolekorps", godz. 12:45, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
21.06 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Wild Rover", godz. 19:15
23-24.06 XXXVI Tyczka na Molo: 23.06 godz.12:00 młodzież; godz. 16:30 mężczyźni; 24.06 godz.16:00 kobiety
24-25.06 Women on Water – Dr Irena Eris Mistrzostwa Żeglarskie Kobiet (PLŻ)
24-25.06 Slow Fest Sopot, godz. 11:00-17:00 — wydarzenie degustacyjne, molo
25.06 Skok z molo, godz. 12:00, skaczemy dla Moniki i Kacpra
25.06 Kabaret OT.TO. Koncert "To już lato", godz. 16:00, muszla koncertowa na Skwerze Kuracyjnym
23.06-22.07 Turnieje siatkówki plażowej ZIAJA CUP:
(23-24.06, 30.06-1.07, 7-8.07, 14-15.07, 21-22.07 finały), plaża przy wejściu nr 23
28.06 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Jack Sparrow Band", godz. 19:15
30.06 Sopot Molo Festiwal, koncert "Skubas", godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
1.07 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
1.07 - 31.08 BNP Paribas Kino Letnie Sopot — Zakopane. Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy na molo
1-2.07 Trójmiejska Liga Żeglarska
4-5.07 "Strefa Mocy" - koncerty ewangelizacyjne w muszli koncertowej na skwerze Kuracyjnym, godz. 18:00-22:00
5.07 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Własny Port", godz. 19:15
6.07 występ norweskiej orkiestry szkolnej "Kankebogen Skolekorps", godz. 13:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
6.07 dla dzieci — koncert artystów Teatru Wielkiego — Opery Narodowej "Calineczka", godz. 17:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
7.07 Turniej Siatkówki Plażowej Ziaja Cup, kat. młodzieżowa, godz. 10:00, plaża, wejście nr 23
8.07 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
8.07 Turniej Siatkówki Plażowej Ziaja Cup, kat. OPEN, godz. 10:00, plaża, wejście nr 23
8.07 koncert "Słowiańska Dusza", godz. 17:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
11.07 ćwiczenia w altanie na sopockich błoniach: 10:00-seniorzy, 17:00-dorośli, 17:45-dzieci
12.07 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Cztery Refy", godz. 19:15
14.07 Turniej Siatkówki Plażowej Ziaja Cup, kat. młodzieżowa, godz. 10:00, plaża, wejście nr 23
15.07 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
15.07 Turniej Siatkówki Plażowej Ziaja Cup, kat. OPEN, godz. 10:00, plaża, wejście nr 23
15.07 trening z Minigolf Club Sopot na polu do gry w minigolfa na błoniach - godz. 13:00-15:00
15.07 koncert Łukasza Reksa, godz. 16:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
16.07 koncert Karolina Zdrojkowska "Ballady i romanse", godz. 19:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
18.07 ćwiczenia w altanie na sopockich błoniach: 10:00-seniorzy, 17:00-dorośli, 17:45-dzieci
19.07 występ zespołu Copenhagen Showband, molo i skwer Kuracyjny przy fontannie
19.07 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Flash Creep", godz. 19:15
21.07 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
21.07 – finał, Turniej Siatkówki Plażowej ZIAJA CUP, kat. młodzieżowa, godz. 10:00, plaża, wejście nr 23
22.07 – finał, Turniej Siatkówki Plażowej ZIAJA CUP, kat. OPEN, godz. 10:00, plaża, wejście nr 23
22.07 Wyścig pływacki dookoła molo im. Jacka Starościaka — wyścig 1
22.07 Sopot Molo Festiwal, koncert "Leśne Zwierzęta", godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
23.07 #3 Turniej minigolfa Sopockiej Ligi Minigolfa, godz. 17:00
25.07 ćwiczenia w altanie na sopockich błoniach: 10:00-seniorzy, 17:00-dorośli, 17:45-dzieci
26.07 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Za Horyzontem", godz. 19:15
27-30.07 „Festiwal Azjatycki Sopot" - wydarzenie z cyklu "Smaczny Targ", w godz. 11:00-21:00, 30.07 do 20:00, skwer Kuracyjny przy molo
28.07 Sopot Molo Festiwal, koncert "Kathia", godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
29.07 XXXI Memoriał Edwarda Hodury i XI Sopot Beach Rugby, plaża przy wejściu nr 23
29.07 Sopot Molo Festiwal, koncert "Limboski", godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
30.07 Sopot Beach Soccer Cup, plaża przy wejściu 23
2.08 "Szanty na Molo". Koncert Marty Kani, godz. 19:15
4.08 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
9.08 "Szanty na Molo". Koncert Kuby Paluszkiewicza i Kamila Badziocha, godz. 19:15
4-5.08 Sopot Molo Jazz Festiwal, muszla na skwerze Kuracyjnym
5.08 Wyścig pływacki dookoła molo im. Jacka Starościaka — wyścig 2, godz. 12:00
5.08 Turniej siatkówki plażowej kobiet. Ziaja Cup Ladies #1, godz. 10:00, plaża przy wejściu nr 23
11.08 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
11.08 Sopot Molo Festiwal, koncert "Damian Ukeje", godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
12.08 Sopot MOLO OCR 100. Sprint przez przeszkody na dystansie 100 m, skwer Kuracyjny
12.08 Turniej siatkówki plażowej kobiet. Ziaja Cup Ladies #2, godz. 10:00, plaża przy wejściu nr 23.
14.08 Sopot Molo Festiwal, koncert "Wróblewski x Kulpa", godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
16.08 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "North Wind, godz. 19:15
19.08 Wyścig pływacki dookoła molo im. Jacka Starościaka — wyścig 3, start godz. 12:00
19.08 Turniej siatkówki plażowej kobiet. Ziaja Cup Ladies #3 FINALS, godz. 10:00, plaża przy wejściu nr 23.
30.08 "Szanty na Molo". Koncert zespołu "Formacja", godz. 19:15
1-2.09 Gdańsk & Sopot City Race
3.09 Zabytkowe auta na skwerze
3.09 Sopot Molo Festiwal, koncert "Kępiński >|< Kowalonek" godz. 18:00, muszla koncertowa na skwerze Kuracyjnym
9.09. Sopot Super Sprint Triathlon
10.09 Festyn Tolerancji — inauguracja Trójmiejskich Obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, skwer Kuracyjny i muszla koncertowa
16.09 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
16.09 Sopocki Festiwal Biegowy
30.09 Joga na molo z Olą Żelazo, godz. 8.30
JESIEŃ — ZIMA
7.10 Sopocka Jesień – bieg na 5 km z okazji 122. rocznicy nadania praw miejskich dla Sopotu
21.10 Memoriał im. Andrzeja Pawińskiego w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Sopotu, pływalnia kryta MOSiR
12.11 Sopocki Bieg Niepodległej
od 23.12 Miasteczko noworoczne